به موسسه حقوقی دادنو خوش آمدید
موسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنو
09127200310
سهروردی شمالی، تقاطع خ بهشتی و خ سهروردی ،اندیشه2 یا شهید قدس ،پلاک86 ،طبقه2، واحد5

سوالات متداول حقوقی

  • خانه
  • سوالات متداول حقوقی
سوالات متداول

شما میتوانید از سوالات پرسیده شما ما بیشتر بیاموزید

مجموعه موسسه حقوقی و داوری دادنو مجموعه ای از سوالات مطرح شده را که توسط وکیل های خود مجموعه پیش آمده ، مطرح و در پایین اعلام می کنیم .

بله- شما می توانید سوال اول خود را به صورت رایگان از وکلای ما بپرسید و خدمات حقوقی ما را دریافت نمایید
 
ما وکلای سایت را بر اساس میزان رضایت کاربران و سرعت پاسخگویی رتبه بندی کردیم و شما می توانید یکی از وکلا را بر اساس کیفیت انتخاب نمایید
 

 

 

سامانه دادنو با بهره گیری از بهترین وکلای تهران با پاسخ دهی کامل و مستند شما را به بهترین شکل راهنمایی کرده و همچنین با داشتن تیم پشتیبانی نظرات و انتقادات شما ثبت کرده و درصورت لزوم شما را با سایر وکلا و مشاورین ارتباط می دهیم تا رضایت شما جلب شود.
مشاوره حقوقی فوری و سریع ما نیز بخش متمایز کننده ما نسبت به مشاوره های حضوری و یا وبسایت های دیگر می باشد. و اینکه مشاوره حضوری هم داریم .

ضمن اینکه خدمت مشاوره حقوقی ما کاربران را راغب کرده است که از این خدمت بهترین بهره را بگیرند ضمن اینکه ما در مشاوره های خود حریم شخصی را الویت خود قرار داده ایم و سعی بر این داریم که این حریم حفظ شود .و حتی  مشاوره نیز باعث این نشده است که چارچوب و سیاست های خود را تغییر دهیم.

دعوای حقوقی در یک دسته بندی به منقول و غیر منقول تقسیم می شود دعاوی منقول دعاوی هستند که ناشی از اموال و حقوق منقول هستند و اگر از این منشا دعوایی شکل بگیرد فرد برای اقامه دعوا باید به دادگاه محل زندگی خود برود و طرح دعوا کنند.

فرد فروشنده در هر حال ملزم به تنظیم سند رسمی است حتی اگر شرط نشده باشد  لذا شما می توانید از دادگاه الزام وی را به تنظیم سند رسمی بخواهید.

این امر هم در قانون مدنی پیش بینی شده که هر آنچه در عرف و عادت باشد ملحق به عقد است هم در قانون ثبت.

زیرا عرف مسلم مردم این است که خرید و فروش خانه را باید با سند رسمی انجام دهند و طبق قانون ثبت هم دادگاه ها کسی را مالک ملک می شناسند که نامش در سند رسمی ملک درج شده باشد.

لذا با این گفته ها مشخص می شود انتقال سند رسمی به نام خریدار، وظیفه مالک و فروشنده است. حتی بدون هیچ شرط کردنی از لوازم عقد است به صورت شرط ضمنی.

هنوز مشکلی برای راه حل ندارید؟ با ما تماس بگیرید

مرکز مشاوره وکلای موسسه حقوقی دادنو

برای مشاوره حقوقی با ضربه زدن به دکمه سمت راست و پایین دکمه واتساپ با شماره واتس آپ 09127200310 جهت مشاوره حقوقی به ما پیام دهید .

از صفحه اینستاگرام ما به آدرس dadeno_ir@ مراجعه و دیدن بفرمایید .

https://www.instagram.com/dadeno_ir/

آدرس دفتر مرکزی:

ایران،تهران ، سهروردی شمالی ، اندیشه دوم (شهید قدس) ،پلاک 86 ، طبقه 2 ، واحد5

برای کمک تماس بگیرید:

021-88413187
0912-7200310

نامه برای اطلاعات:

mehdihamedak@yahoo.com

طلاق 12

 

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X