به موسسه حقوقی دادنو خوش آمدید
موسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنو
09127200310
سهروردی شمالی، تقاطع خ بهشتی و خ سهروردی ،اندیشه2 یا شهید قدس ،پلاک86 ،طبقه2، واحد5

وکالت امور کیفری جزا

وکالت امور کیفری جزا

وکالت امور کیفری جزا حقوق کیفری –  حقوق جزایی –  حقوق جزا یا حقوق جنایی شاخه‌ای از حقوق عمومی است که به بررسی حمایت‌های دولت از حقوق افراد و ارزش‌های جامعه می‌پردازد.

وکالت امور کیفری جزا اساساً قوانین جزایی اختراع حقوق برای افراد جامعه نیست – بلکه تنها افراد را مجبور به رعایت حقوق و ارزش‌ها می‌کند. به همین دلیل است که حقوق جزا را حقوق ارزشها  نیز نامیده‌اند.

مشخصه بارز حقوق جزا  کیفری  ضمانت اجرای شدید آن است. این مجازات و کیفر است که حقوق جزا را به رشته‌ای سرکوبگری و  در مقابل سایر گرایش‌ها تبدیل کرده‌ است.

مرکز مشاوره وکلای موسسه حقوقی دادنو

برای مشاوره حقوقی با ضربه زدن به دکمه سمت راست و پایین دکمه واتساپ با شماره واتس آپ 09127200310 جهت مشاوره حقوقی به ما پیام دهید .

از صفحه اینستاگرام ما به آدرس dadeno_ir@ مراجعه و دیدن بفرمایید .

https://www.instagram.com/dadeno_ir/

سپردن کار به ما
در اسرع وقت انجام دادن پرونده موکل
نتیجه و رضایت موکل از موفقیت در پرونده
امور جزا پیشبرد اهداف تضمین موفقیت در پرونده حقوقی

امکان استعلام معاملات با کد ملی طرف قرارداد و کد رهگیری قرارداد قابل اجرا است. در این امکان بصورت آنلاین نیز امکان پذیر می باشد . اما این استعلام با  استعلام سند ملکی کاملا متفاوت است.  استعلام سند ملکی جزء اطلاعات خصوصی افراد محسوب می شود. در حالی که قراردادها امکان گرفتن استعلام بصورت آنلاین را نیز دارند (در صورت داشتن کد ملی طرف قرارداد و کد رهگیری قرارداد).  

وکالت امور کیفر جزا دعاوی ملکی که به دو دسته دعاوی حقوقی ملکی و دعاوی کیفری ملکی تقسیم می شود؛ دعاوی حقوقی ملکی مانند تعدیل اجاره بها، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند رسمی و غیره و دعاوی کیفری ملکی مانند فروش ملک غیر، جعل اسناد ملکی و استفاده از آن و غیره.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

ارتباط با ما

  • سهروردی شمالی، تقاطع خ بهشتی و خ سهروردی ،اندیشه۲ یا شهید قدس ،پلاک۸۶ ،طبقه۲، واحد۵ ایران،تهران
  • ۰۲۱-۸۸۴۱۳۱۸۷
    واتس آپ۰۹۱۲۷۲۰۰۳۱۰
  • mehdihamedak@yahoo.com

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X