به موسسه حقوقی دادنو خوش آمدید
موسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنو
09127200310
سهروردی شمالی، تقاطع خ بهشتی و خ سهروردی ،اندیشه2 یا شهید قدس ،پلاک86 ،طبقه2، واحد5

ازدواج و طلاق

امور طلاق توافقی

ازدواج و طلاق آمار و اطلاعات ارائه شده در این قسمت به صورت ثبتی است و توسط سازمان ثبت احوال کشور جمع آوری شده و جهت نشر به مرکز آمار ایران ارسال می شود.

امور طلاق توافقی آمار طلاق در ایران هر روز بیشتر می‌شود و امور طلاق توافقی موضوع باعث نگرانی خانواده‌های زیادی شده است. مخصوصاً دخترها و پسرهای جوانی که در آستانه ازدواج هستند با مشاهده این آمار ترجیح می‌دهند همچنان مجرد باقی بمانند و خودشان را درگیر مسیر پرپیچ و هم طلاق و دادگاه‌های خانواده نکنند.

دکمه واتساپ با شماره واتس آپ 09127200310 جهت مشاوره حقوقی به ما پیام دهید .
از صفحه اینستاگرام ما به آدرس dadeno_ir@ مراجعه و دیدن بفرمایید .

مرکز مشاوره وکلای موسسه حقوقی دادنو
دکمه واتساپ با شماره واتس آپ 09127200310 جهت مشاوره حقوقی به ما پیام دهید .
از صفحه اینستاگرام ما به آدرس dadeno_ir@ مراجعه و دیدن بفرمایید .
مهریه و نفقه پشتیبانی قوی و اثر گذار تضمین انجام کار

حقوق خانواده به مجموعه قوانین گفته  می شوند که ناظر به تنظیم روابط خانواده است. حقوق خانواده شامل سه بخش خیلی مهم است: ازدواج، طلاق و روابط والدین با فرزندان می باشند .

مباحثی مانند مهریه زوجه و نفقه همسر در بحث ازدواج و مباحث جدایی و طلاق و فسخ نکاح در بخش دوم (طلاق) و مباحث مربوط به نسب قرابت -   نفقه اقار- حضانت طفل و فرزندخواندگی در بخش سوم قرار دارد.

نمی توان گفت که کسی که بدون وکیل برای حل پرونده حقوقی خود با دانش اندکی که دارد بدون  در نظر گرفتن این که علم این کار را ندارد و نمی تواند به موفقیت برسد و نتیجه مطلوب را کسب نمی کند .

مثلا در مبحث طلاق یا طلاق توافقی خانم باید دلایلی قانونی بیاورد که بتواند از آقا جدا شود و این کار دانشی می خواهد که یک وکیل می تواند پرونده را به سرانجام برساند و موفق شود .

ما در ذیل به بررسی و دانش در مورد طلاق پرداخته ایم . این موسسه حقوقی و داوری دادنو با وکلای با تجربه و خبره خود می تواند که با دانش و تجربه که کارشناسان حقوقی ما دارند با موکلین عزیز کمک زیادی خواهند کرد .

طلاق  یکی از مسائل ناهنجار  در دنیای امروزه است . این پدیده ناهنجار در برخی موارد به دلیل مشکلاتی که برای زوجین و یا فرزندان در طول زندگی ایجاد شده است ، به عنوان یک مسکن و حتی درمان قطعی کارکشا می‌باشد.  بسیاری از افراد در پایتخت به دنبال وکیل طلاق در تهران هستند که پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارند  .در بسیاری از موارد حضور وکیل طلاق  در مسیر پرونده می‌تواند افراد بسیاری را از مسیر نادرستی که طی می‌کنند، نجات دهد.

ارتباط با ما

  • سهروردی شمالی،نرسیده به چهارراه عباس آباد،خیابان اندیشه2 یا شهید قدس پلاک 86 ،طبقه2، واحد5
  • 021-88413187
    0912-7200310
  • Mehdihamedak@yahoo.com

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X