به موسسه حقوقی دادنو خوش آمدید
موسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنو
09127200310
سهروردی شمالی، تقاطع خ بهشتی و خ سهروردی ،اندیشه2 یا شهید قدس ،پلاک86 ،طبقه2، واحد5

حوزه وکالت ملکی موسسه دادنو

مطالعات موردی

حوزه وکالت ملکی موسسه دادنو

حقوق تجارت مجموعه قواعدی است که روابط بازرگانان و اعمال تجارتی را بررسی و تنظیم میکند. 

برخلاف حقوق مدنی که روابط همه  افراد جامعه را شامل می‌شو د  و حقوق تجارت به وضع قواعدی ویژه برای تجار و ا عمال  تجاری می‌ پردازد. به همین جهت در مواردی که راه حل صریحی در حقوق تجارت پیش ‌بینی نشده است  با قواعد حقوق مدنی مراجعه می‌شود  .

theme-12

حوزه وکالت ملکی موسسه دادنو

نمی توان گفت که کسی که بدون وکیل برای حل پرونده حقوقی خود با دانش اندکی که دارد بدون  در نظر گرفتن این که علم این کار را ندارد و نمی تواند به موفقیت برسد و نتیجه مطلوب را کسب نمی کند .

به فرآیندی که در آن بررسی اعتبار یک سند از نظر قانونی بودن یا نبودن  و رعایت موارد حقوقی انجام می شود  فرآیند استعلام سند ملک می گویند .

 فرآیند استعلام سند ملک در جهت بررسی شرایط ثبتی و بررسی مالکیت ملک انجام می شود .  شما برای این که بتوانید فرآیند استعلام سند ملکی را انجام دهید لازم است تا به سازمان ثبت استاد مراجعه کنید.

سازمان سازمان ثبت استاد  و املاک کشور با در نظر گرفتن تدابیر و قوانین مشخص و رعایت کردن آن ها در تمامی معاملات ملکی سبب شده است.  افراد با اطمینان بیشتری وارد معامله شوند و توانسته است از مشکلات مربوط به معامله های  حقوقی بکاهند.

مرکز مشاوره وکلای موسسه حقوقی دادنو

برای مشاوره حقوقی با ضربه زدن به دکمه سمت راست و پایین دکمه واتساپ با شماره واتس آپ 09127200310 جهت مشاوره حقوقی به ما پیام دهید .

از صفحه اینستاگرام ما به آدرس dadeno_ir@ مراجعه و دیدن بفرمایید .

https://www.instagram.com/dadeno_ir/

  • استراتژی
  • موکل
  • 1401/07/04
  • DADENO.IR

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X