به موسسه حقوقی دادنو خوش آمدید
موسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنو
09127200310
سهروردی شمالی، تقاطع خ بهشتی و خ سهروردی ،اندیشه2 یا شهید قدس ،پلاک86 ،طبقه2، واحد5

وکیل در اندرزگو

وکیل در اندرزگو

وکیل در اندرزگو  ،مجموعه موسسه حقوقی دادنو وکیل در اندرزگو با گروهی از وکلای با تجربه در تمامی حوزه ها از جمله خدماتی ارزشمند در حوزه حقوقی خانواده ،کیفری ، ملکی و می باشد .وکیل در اندرزگو
داشتن وکیل خبره  و یک مشاور حقوقی باتجربه و ماهر برای طلاق در طول طول یک پرونده حقوقی به خصوص دعاوی خانواده و طلاق با توجه به اینکه در حصول نتیجه به نفع شما قطعاً تاثیر مثبت خواهد داشت .
 از شدت اثرات سوء آن خواهد کاست. داشتن وکیل خوب طلاق با کمی توجه و دقت و شناخت و البته کمی هم شانس نیاز دارد.در ادامه تلاش شده تا نکات کلیدی و مهم انتخاب یک وکیل خوب و ماهر برای دعاوی خانواده و طلاق به اطلاع موکلین گرامی برسد.
وکالت امور کیفری جزا
وکالت امور کیفر جزا دعاوی ملکی که به دو دسته دعاوی حقوقی ملکی و دعاوی کیفری ملکی تقسیم می شود؛
دعاوی حقوقی ملکی مانند تعدیل اجاره بها، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند رسمی و غیره و دعاوی کیفری ملکی مانند فروش ملک غیر، جعل اسناد ملکی و استفاده از آن و غیره.
حقوق کیفری –  حقوق جزایی –  حقوق جزا یا حقوق جنایی شاخه‌ای از حقوق عمومی است که به بررسی حمایت‌های دولت از حقوق افراد و ارزش‌های جامعه می‌پردازد.
 
مرکز مشاوره وکلای موسسه حقوقی دادنو
برای مشاوره حقوقی با ضربه زدن به دکمه سمت راست و پایین دکمه واتساپ با شماره واتس آپ 09127200310 جهت مشاوره حقوقی به ما پیام دهید .
از صفحه اینستاگرام ما به آدرس dadeno_ir@ مراجعه و از کانال آپارات  دیدن بفرمایید .
ارتباط در پیام رسان های ایرانی
پیام رسان ایتا اینجا کلیک کنید
پیام رسان سروش اینجا کلیک کنید
پیام رسان آیکپ اینجا کلیک کنید
پیام رسان روبیکا اینجا کلیک کنید
پیام رسان بله اینجا کلیک کنید
 
 

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X