به موسسه حقوقی دادنو خوش آمدید
موسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنو
09127200310
سهروردی شمالی، تقاطع خ بهشتی و خ سهروردی ،اندیشه2 یا شهید قدس ،پلاک86 ،طبقه2، واحد5

وکیل

وکیل

حقوق تجارت مجموعه قواعدی است که روابط بازرگانان و اعمال تجارتی را بررسی و تنظیم میکند. برخلاف حقوق مدنی که روابط همه  افراد جامعه را شامل می‌شو د و حقوق تجارت به وضع قواعدی ویژه برای تجار و ا عمال  تجاری می‌ پردازد. به همین جهت در مواردی که راه حل صریحی در حقوق تجارت پیش ‌بینی نشده است  به قواعد حقوق مدنی مراجعه می‌شود  .

طلاق 12

حقوق خانواده به مجموعه قوانین گفته  می شوند که ناظر به تنظیم روابط خانواده است. حقوق خانواده شامل سه بخش خیلی مهم است: ازدواج، طلاق و روابط والدین با فرزندان می باشند .

مباحثی مانند مهریه زوجه و نفقه همسر در بحث ازدواج و مباحث جدایی و طلاق و فسخ نکاح در بخش دوم (طلاق) و مباحث مربوط به نسب قرابت –   نفقه اقار- حضانت طفل و فرزندخواندگی در بخش سوم قرار دارد.

 

آیا کسی که مشکل حقوقی دارد می تواند بدون وکیل موفق شود ؟ 

نمی توان گفت که کسی که بدون وکیل برای حل پرونده حقوقی خود با دانش اندکی که دارد بدون  در نظر گرفتن این که علم این کار را ندارد و نمی تواند به موفقیت برسد و نتیجه مطلوب را کسب نمی کند .

مثلا در مبحث طلاق یا طلاق توافقی خانم باید دلایلی قانونی بیاورد که بتواند از آقا جدا شود و این کار دانشی می خواهد که یک وکیل می تواند پرونده را به سرانجام برساند و موفق شود .

ما در ذیل به بررسی و دانش در مورد طلاق پرداخته ایم . این موسسه حقوقی و داوری دادنو با وکلای با تجربه و خبره خود می تواند که با دانش و تجربه که کارشناسان حقوقی ما دارند با موکلین عزیز کمک زیادی خواهند کرد .

طلاق  یکی از مسائل ناهنجار  در دنیای امروزه است . این پدیده ناهنجار در برخی موارد به دلیل مشکلاتی که برای زوجین و یا فرزندان در طول زندگی ایجاد شده است ، به عنوان یک مسکن و حتی درمان قطعی کارکشا می‌باشد.  بسیاری از افراد در پایتخت به دنبال وکیل طلاق در تهران هستند که پرونده خود را با خیال راحت به وی بسپارند  .در بسیاری از موارد حضور وکیل طلاق  در مسیر پرونده می‌تواند افراد بسیاری را از مسیر نادرستی که طی می‌کنند، نجات دهد.

وکیل طلاق، وکیلی است که با آشنایی به مراحل طلاق و انواع طلاق و نیز تسلط بر مراحل دادرسی می‌تواند فرایند طلاق را به سرعت بخشید. بعضی از انواع طلاق مانند طلاق از سمت زوجه دارای پیچیدگی‌ها و شرایط خاصی است که صرفا با حضور وکیل طلاق مجرب می‌توان در این گونه پرونده‌ها پیروز شد.  برای اطلاع از شرایط، مقاله زیر را بخوانید.

ویژگی‌های وکیل طلاق

پرونده‌های معمولا بدون استفاده از وکیل طلاق به سرانجام مطلوب نمی‌رسند. به طور کلی ویژگی‌های وکیل طلاق خوب عبارتند از:

  • آشنایی و تسلط کامل به مواد قانونی طلاق به خصوص مواد ۱۱۲۷ تا ۱۱۳۳ قانون مدنی و استفاده مناسب در روال پرونده
  • آشنایی به مراحل طلاق توافقی و نیز طلاق از سمت زوجه و زوج
  • پیگیری مداوم و سریع پرونده به خصوص در طلاق از سمت زوج
  • روانشناسی مناسب از شرایط زوجین و کمک در جهت کاهش آسیب‌های طلاق
  • هوشمندی و ذکاوت به جهت رعایت مصلحت موکل و عدم تضییع حقوق مادی و معنوی وی

استعلام سند ملکی به چه معنا می باشد ؟

به فرآیندی که در آن بررسی اعتبار یک سند از نظر قانونی بودن یا نبودن  و رعایت موارد حقوقی انجام می شود  فرآیند استعلام سند ملک می گویند .

 فرآیند استعلام سند ملک در جهت بررسی شرایط ثبتی و بررسی مالکیت ملک انجام می شود .  شما برای این که بتوانید فرآیند استعلام سند ملکی را انجام دهید لازم است تا به سازمان ثبت استاد مراجعه کنید.

سازمان سازمان ثبت استاد  و املاک کشور با در نظر گرفتن تدابیر و قوانین مشخص و رعایت کردن آن ها در تمامی معاملات ملکی سبب شده است.  افراد با اطمینان بیشتری وارد معامله شوند و توانسته است از مشکلات مربوط به معامله های  حقوقی بکاهند.

 

سامانه ثبت اسناد و املاک کشور

سازمان ثبت اسناد کشور ماموریت تثبیت و حمایت از حقوق مالکیت مشروع و قانونی اشخاص حقیقی و حقوقی جامعه را بر عهده دارد .

این سازمان همچنین وظیفه تثبیت و مستندسازی مالکیت ها- ثبت شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری- تنظیم اسناد رسمی و ازدواج و طلاق- ثبت اختراعات- طرح های صنعتی- علائم تجاری و نشانه های جغرافیایی و نیز اجرای مفاد اسناد رسمی را بر عهده دارد .

 دفاتر اسناد رسمی و دفاتر رسمی ازدواج و طلاق به عنوان نهادهای تخصصی تحت نظارت این سازمان فعالیت دارد.

مراحل استعلام سند مالکیت با کد ملی شخص

استعلام سند مالکیت بخش مهمی از روند کار اداری است . احتمالا برای موارد زیادی به آن سر و کار داریم.

پس به  سامانه آنلاین مراحل مختلف آن را طی کنید تا در کمترین زمان نتیجۀ استعلام را دریافت و پس از آن به خرید یا فروش ملک مورد نظرتان بپردازید.

.

.

تفاوت استعلام سند ملک با استعلام معاملات با کد پیگیری

امکان استعلام معاملات با کد ملی طرف قرارداد و کد رهگیری قرارداد قابل اجرا است. در این امکان بصورت آنلاین نیز امکان پذیر میباشد . اما این استعلام با  استعلام سند ملکی کاملا متفاوت است.  استعلام سند ملکی جزء اطلاعات خصوصی افراد محسوب می شود. در حالی که قراردادها امکان گرفتن استعلام بصورت آنلاین را نیز دارند (در صورت داشتن کد ملی طرف قرارداد و کد رهگیری قرارداد).  

 

 دنبال کد پستی ملکت هم هستی؟   https://sana.post.ir/Sana/login

 

استعلام آنلاین سند ملک سازمان ثبت اسناد و املاک

استعلاماتی دیگری هم وجود دارند که می توان بصورت آنلاین  و  از سایت رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گرفت. 

تصدیق اسناد و اوراق اسناد رسمی را می توانید از طریق فرمی که در سایت سازمان ثبت اسناد موجود می باشد  از طریق این صفحه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی و با شناسه سند و رمز تصدیق پیگیری نمایید . 

مرکز مشاوره وکلای موسسه حقوقی دادنو

برای مشاوره حقوقی با ضربه زدن به دکمه سمت راست و پایین دکمه واتساپ با شماره واتس آپ 09127200310 جهت مشاوره حقوقی به ما پیام دهید .

از صفحه اینستاگرام ما به آدرس dadeno_ir@ مراجعه و دیدن بفرمایید .

https://www.instagram.com/dadeno_ir/

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X