به موسسه حقوقی دادنو خوش آمدید
موسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنوموسسه حقوقی دادنو
09127200310
سهروردی شمالی، تقاطع خ بهشتی و خ سهروردی ،اندیشه2 یا شهید قدس ،پلاک86 ،طبقه2، واحد5

خدمات 1

خدمات

مجموعه موسسه حقوقی دادنو خدماتی ارزشمند در حوزه حقوقی

وکیل در سهروردی 
مجموعه موسسه حقوقی دادنو  وکیل در سهروردی با گروهی از وکلای با تجربه در تمامی حوزه ها از جمله :وکیل در سهروردی خدماتی ارزشمند در حوزه حقوقی خانواده ،کیفری ، ملکی و… می باشد . 
مرکز مشاوره وکلای موسسه حقوقی دادنو
برای مشاوره حقوقی با ضربه زدن به دکمه سمت راست و پایین دکمه واتساپ با شماره واتس آپ 09127200310 جهت مشاوره حقوقی به ما پیام دهید .
از صفحه اینستاگرام ما به آدرس dadeno_ir@  مراجعه کرده و در کانال آپارات (اینجا)  دیدن بفرمایید .
دعاوی حقوقی   طیف وسیعی از انواع دعاوی می باشد که به دلیل نا آگاهی افراد از قوانین و تعهداتش در مقابل دیگر افراد جامعه است  واقع می شود. از این رو میان افراد جامعه اختلافاتی به وجود می آیند که برای حل و فصل آنها باید به مراجع قضایی رجوع کنند تا قاضی بین آنها حکم نمایند و رای مقتضی را توسط قاضی صادر کند.
دعاوی حقوقی در حوزه های مختلفی واقع می شود که اعم از خانواده، ملکی، ثبت احوال و غیره. برخی دعاوی حقوقی در حوزه های گوناگون عبارتند از:
دعاوی خانواده مانند مطالبه ی مهریه و نفقه ی زوجه، حضانت و حق ملاقات با فرزند پس از طلاق، طلاق از سوی زوجه، زوج یا هر دو (طلاق توافقی)
در ادامه به خدمات موسسه حقوقی در مورد برخی دعاوی اشاره خواهیم کرد.
۲دعاوی ملکی که به دو دسته دعاوی حقوقی ملکی و دعاوی کیفری ملکی تقسیم می شود؛ دعاوی حقوقی ملکی مانند تعدیل اجاره بها، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال سند رسمی و غیره و دعاوی کیفری ملکی مانند فروش ملک غیر، جعل اسناد ملکی و استفاده از آن و غیره.
۳دعاوی مربوط به امور حسبی مانند قیمومت، غایب مفقودالاثر، گواهی حصر وراثت، ابطال شناسنامه و غیره
خدمات موسسه حقوقی در خصوص دعاوی حقوقی، شامل مشاوره ی افراد و قبول وکالت آنها برای طرح دادخواست، پیگیری پرونده در مراجع قضایی تا صدور رای دادگاه و اجرای رای است. توصیه می کنیم، برای اینکه از تمام خدمات موسسه حقوقی به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید، برای رسیدگی به دعوی خود، به وکلای با تجربه و متخصص موسسه وکالت دهید تا پرونده را با دانش و تجربه ای که دارند در مراجع قضایی پیگیری نمایند و به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنند.
feature-icon-06

خدمات در تمامی حوزه های حقوقی از سریع ترین زمان ممکن . مشاورین حقوقی ما با شماره واتس آپ 09127200310 پاسخ گو می باشند .

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X